Грунтофреза ЕКО універсальна | Культиватор для саду, виноградника

Грунтофреза ЕКО - незамінний помічник

Тисячі користувачів мають сьогодні можливість оцінити всі переваги експлуатації фрези ЕКО. Завдяки трьом різним опцій грунтофреза може виконувати найрізноманітніші функції.

На відміну від ротаційних фрез модель ЕКО не розкидає грунт і не намотує траву. У день без особливих зусиль можна обробити площа в середньому близько 10 га.

Безпека, висока швидкість роботи в відносно густо засадженому саду, дозволяє з упевненістю заявити про відсутність аналогів у даного пристрою.

4-х дисковий розпушувач

Паралельно працюючі дискові подрібнювачі використовують принцип удару високого тиску у вузькій області, в результаті чого оброблена площу не забивається і залишається водопроникної, плюс до цього, забезпечується достатня вентиляція грунту після декількох застосувань.

Це технологія обробки грунту використовуються в передових сільськогосподарських країнах, таких як: Італія, Франція, Німеччина, Іспанія, США.

Використовувати фрезу можна навіть на невеликому тракторі, що дозволяє оцінити всі достоїнства моделі ЕКО власникам невеликих господарств.

Чутливий сенсор на будь-якій швидкості.

Модель ЕКО має дуже чутливу сенсорну систему з чотирма рівнями налаштування, фреза чітко реагує на дотик до стовбурів діаметром від 1 см.

Цю функцію забезпечує спеціальний гідравлічний клапан, в ньому немає ніякої електроніки, рух сенсора безпосередньо відкриває клапан, і поршень миттєво реагує на потік масла, в результаті ефективність роботи зберігається при будь-якій швидкості трактора.

При необхідності пристрій може налаштовуватися як для високих, так і для низьких швидкостей.

Фреза не задіяна від вала відбору потужності, що серйозно впливає на економію палива. ЕКО модель працює тільки з гідравлічним тиском масла трактора, що дозволяє працювати практично на холостих обертах.

4 дискова фреза використовується в будь-яких садах і виноградниках, основними принципами віддають їй перевагу є ширина оброблюваної зони, робота на високих швидкостях без попередньої підготовки грунту, відсутність забивання грунту, зміна глибини обробки від 3 см. До 20 см.

Економічна, проста в обслуговуванні, гідравлічна система захищена від води і пилу, на наш погляд це ідеальне поєднання низької ціни, продуманого дизайну і довговічності.

Ідеально підібрані гідравлічні клапана і поршні працюють в повній гармонії один з одним, що дає запас продуктивності на багато років, навіть якщо фреза перебуває тривалий час під відкритим небом, ні сніг, ні дощ не завадять їй працювати так як в перший день.

Горизонтальний ніж

Окремо хочеться відзначити опцію горизонтальний ніж, яку позитивно оцінили власники низькорослих густо засаджених молодих садів або виноградників.

Прокладені шланги краплинного зрошення не завадять якісно зрізати всі бур’яни, не завдаючи шкоди кореневій системі молодих дерев в момент дозрівання. Пристрій може комплектуватися сенсором і ножем різної довжини, 60 см. або 90 см.

Окучувач

Окучувач на два диска використовується у випадках, коли є необхідність запобігти втраті вологи після оранки грунту під деревами, забезпечити грунтову утеплення і розвиток кореневої системи.

Перевертаючи окучувачем грунт на бур’яни на початку їх росту, можна істотно уповільнити їх інтенсивний ріст.

В результаті обробки грунту іншими пристроями протягом сезону, спостерігається зменшення товщини грунту в пристовбурної області, це проблема з легкістю вирішується цією опцією в складі грунтофрези Кадіоглу ЕКО.

Рекомендовані садові відстані
Параметри Значення
 Відстань між стовбурами в одному ряду мінімум 40 см.
 Відстань між рядами не менш 150 см.
 Відстань від центральної осі трактора до ряду в межах 130 см. – 260 см.
Технічні дані
Параметри Значення
КраїнаТуреччина
ВиробникКадіоглу
ХарчуванняГідравліка трактора, 2 або 4 гідроподключення
ПотужністьТрактор від 25 к.с.
Подача маславід 30 літрів/хвилину, безперервний потік на 2-х шлангах
Вага комплекту330 кг
Висота90 см
Довжина90 см
Ширина160-260 см
Твердість диска50 RSDC
Гарантія2 роки
Рухомі частини фрези ЕКО змащуються один раз на рік після закінчення сезону обробітку грунту. Фреза повинна бути очищена і готова до роботи при першій необхідності.

схоже обладнання

Slider

Устаткування застосовується для обробки наступних культур

Slider